Euskal Traineruen Liga 2002

Berdez emaitzarik txarrena, kontatzen ez dena

Santanderreko emaitzak baliorik gabe.

1. Plentzia A - San Pedro B 2. Flaviobriga A-Trintxerpe B 3. Telefónica A-Santurtzi B 4. Correo A - Pedreña B
5. La Maruca B 6. Pontejos B 7. Getxo A - Pasaia B 8. Ondarroa A - UrKi B
9. Hondarribia A-PortugaleteB 10. Zarautz A - Astillero B 11. Castro B 12. Zumaia A
13. Ason B 14. Petronor A -Irun B 15. Orio A 16. Erandio B
17.Lekeitio B 18. Iberia B 19. Kaiku B- Bermeo A 20. Santoña B
SAILKAPENA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Puntuak Estropada kopurua Puntuak batez beste
1. Castro 19 21 21 19     21 22 21         22 22       22   210 10 21.00
2. PDonibane 20 15 22 22       20 17 20   21   21 18       20   201 11-1 20.10
3. Urdaibai 22 18 17 16     22 18 19 21   19   20 20       18   217 12-1 19.73
4. Orio 21 16 20 20     15 21 16 22   22   19 21       21   216 12-1 19.64
5. Astillero 11 22 15 17     20 16 22         18 19       19   179 10 17.90
6. Hondarribia 18 17 19 12     19 17 20 19   20   15 17       12   193 12-1 17.55
7. Isuntza 13 14 18 21     13 19 18 18   14   14 16       17   182 12-1 16.55
8. Santurtzi 17 20 12 18     17 12 15 16   17   17 15       16   180 12-1 16.33
9. Pedreña   19   12     12 15 13   12     12       12 15 12 122 10-1 13.56
10. Arraun-S.   12 11 11     18   12 15   15   7 13       14   121 10-1 13.54
11. Ela-Arkote 12   14 13     16 14 10 11       13 14 12     13   132 11-1 13.20
12. S. Pedro 12 11 16 14     14   11 14   16   11 12       12   132 11-1 13.20
13. Trintxerpe 14 10   10     10     17     12 16     12       91 8-1 13.00
14. Ur-Kirolak 15 12       12 11 11 14     18 10 11     9       114 10-1 12.66
15. Zumaia   13 13 15     9 13   13   12     11   8       99 9-1 12.37
16. Ondarroa 16   10       12 11 12   11 13         11 11 12   109 10-1 12.11
17. Santander   11   11 12     12     9         10 10   11 11 88 9-1 11.00
18. Zierbena 11   11     11     11 12 10     12   9   10     88 9-1 11.00
19. Zarautz 10 9   9     7     12     11 9       9 9   78 9-1 9.75
20. Alg-Deustu     9       11 10 8 10 7     10   8   8   7 81 10-1 9.00
21. Hondar. B 8 8   7     8 8   11     9 8   0         67 9-1 8.37
22. Pontejos   7   8 9 8       8 3   6     7       6 59 9-1 7.38
23. Santoña       6 8 9   6   9 4   7         5   9 59 9-1 7.38
24. Kaiku 5       10 6     6   6     6       6 8 10 58 9-1 7.25
25. Iberia     8 5   5     7 7           0   7 7 8 54 9-1 6.57
R Lutxana 9   12   11 10     9   8 11 8     11     10   91 10-1 10.12
R S.Pedro B 7 5 7     7   9 5   2                   40 7-1 6.67
R Hernani 6 6   4     6 7     5   5 5         6   47 9-1 5.87
R Fortuna 0 0 6   7     5   6       4             28 7-1 4.66
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 19      
1. Plentzia A - San Pedro B 2. Flaviobriga A-Trintxerpe B 3. Telefónica A-Santurtzi B 4. Correo A - Pedreña B
5. La Maruca B 6. Pontejos B 7. Getxo A - Pasaia B 8. Ondarroa A - UrKi B
9. Hondarribia A-PortugaleteB 10. Zarautz A - Astillero B 11. Castro B 12. Zumaia A
13. Ason B 14. Petronor A -Irun B 15. Orio A 16. Erandio B
17.Lekeitio B 18. Iberia B 19. Kaiku B- Bermeo A 20. Santoña B

Egutegira

Hasierara