2007

 

postua trainerua patroia trainerua 1.igandea 2.igandea Osotara
1. Orio Irakoitz Etxeberria San Nikolas 19.18,84 19.16,68 38.35,52
2. Urdaibai Asier Zurinaga Bou Bizkaia 19:30,04 19.23,72 38.53,76
3. Hondarribia Joseba Amunarriz Ama Guadalupekoa 19:30,24 19.33,28 39.03,52
4. Zarautz Gorka Aranbarri Enbata 19:43,80 19.31,78 39.15,58
5. Pedreņa Borja Gomez Maria 19:39,68 19.42,60 39.22,28
6. Castro Urdiales Cristian Garma La Marinera 19:48,56 19.44,90 39.33,46
7. Tiran Fran Gonzalez La Pereira 19:50,20 19.49,62 39.39,82
8. Arraun Lagunak* Ander Iriarte Lugaņene 20:58,71 20.36,50 41.35,21

* Donostiako Arraun Lagunak elkarteak Ur-Kirolakekin lehian irabazi zuen donostiarrentzako jarritako lekua. Hala ere, 2007 urtean ezarri ziren Kontxako arau berriak eta bertan zioen Donostiako traineru onenak gutxienez ligako bigarren mailako (Kantauriko Arraunaren Elkartea) zortzigarren postuan egon beharko zuela sailkapen egunerako.

 

Sailkapen estropadan hauek izan ziren denborak

Postua TALDEA Ordua 1. Ziaboga 2. Luze Denbora Diferentzia
1 HONDARRIBIA PASQUIER 6:38 11:12,00 9:44,36 20:56,36  
2 URDAIBAI UMPRO AVIA 6:36 11:14,00 9:44,36 20:58,36 0:02,00
3 ZARAUZKO A. E. INMOBILIARIA ORIO 6:34 11:15,00 9:45,72 21:00,72 0:04,36
4 CANDY ORIO Grupo EIBAR 6:33 11:04,00 9:58,80 21:02,80 0:06,44
5 S.D.R. CASTRO-URDIALES 6:31 11:18,00 9:51,00 21:09,00 0:12,64
6 S. D. R. PEDREŅA 6:35 11:16,00 9:53,88 21:09,88 0:13,52
7 S.D. TIRAN - PEREIRA 6:41 11:17,00 9:53,84 21:10,84 0:14,48
8 SANPEDROTARRA A. E.-ELCOMARE 6:32 11:25,00 9:54,28 21:19,28 0:22,92
9 ZUMAIA - ALTUNA Y URIA 6:39 11:31,00 9:49,24 21:20,24 0:23,88
10 LAREDO URCABAL 6:37 11:16,00 10:10,40 21:26,40 0:30,04
11 GETARIA - INDAUX 6:45 11:32,00 10:11,60 21:43,60 0:47,24
12 PASAI DONIBANE - IBERDROLA 6:48 11:40,00 10:10,24 21:50,24 0:53,88
13 ARKOTE ARRAUN TALDEA 6:49 11:34,00 10:20,68 21:54,68 0:58,32
14 Super BM ISUNTZA Grafilur 6:43 11:42,00 10:12,92 21:54,92 0:58,56
15 MECOS MONDARIZ 6:50 11:43,00 10:12,28 21:55,28 0:58,92
16 C. R. CABO DA CRUZ-CONCELLO DE BOIRO 6:30 11:43,00 10:13,84 21:56,84 1:00,48
17 KAIKU HABIDITE 6:44 11:43,00 10:14,92 21:57,92 1:01,56
18 ONDARROA 6:40 11:56,00 10:12,52 22:08,52 1:12,16
19 CAMARGO 6:46 11:51,00 10:26,24 22:17,24 1:20,88
20 HERNANIKO A.E. 6:47 12:46,00 10:58,40 23:44,40 2:48,04
21 URKI EASO MOTOR 6:42 12:48,00 11:01,88 23:49,88 2:53,52


Ohorezko txandan
  Urte zerrendara   Hasierara