2003-04 DENBORALDIA: PARTIDEN EGUTEGIA
Taldea Kategoria Etxeko  partiden ohizko
Lekua Eguna Ordua
Seniorrak 1go maila ITURRIPE LARUNBATA 18:00
Juniorrak 2. Maila ITURRIPE LARUNBATA 14:00
Kadeteak 3. Maila MUSAKOLA LARUNBATA 12:00
Emaitzetan: lehenengo kopurua OINTXE! ARRASATE taldeari dagokio
Gizonezkoen 1go Dibisioa Junior mutilak     Kadete mutilak    
Aurkaria Ordua Lekua Emaitza Aurkaria Ordua Lekua Emaitza Aurkaria Ordua Lekua Emaitza
1 2003-09-20 CLUB NATACION PAMPLONA   IRUÑA 78 92                    
  2003-09-21                              
2 2003-09-27 CAJA RURAL ARDOY 18:00 ARRASATE 88 84                    
  2003-09-28                              
3 2003-10-04                              
  2003-10-05 PADURA   ARRIGORRIAGA 78 92                    
4 2003-10-11 ANTONIO ERRO Y EUGUI 18:00 ARRASATE 105 87 ALOÑA 11:00 OÑATI     HERNANI 16:30 HERNANI 54 36
  2003-10-12                              
5 2003-10-18 CAFES AITONA 18:00 ARRASATE     ANDRAITZ 11:00 LEGAZPI     ZARAUTZ C 12:00 ARRASATE    
  2003-10-19                              
6 2003-10-25 JARRILLEROS   PORTUGALETE 72 86 BERGARA 16:00 ARRASATE     LACOR 12:00 BERGARA    
  2003-10-26                              
7 2003-11-01 ZORNOTZA 18:00 ARRASATE                        
  2003-11-02                              
8 2003-11-08 CLUB NATACION PAMPLONA 18:00 ARRASATE     ARGYSAN 11:00 TOLOSA              
  2003-11-09                              
9 2003-11-15 CAJA RURAL ARDOY   IRUÑA     CAFES AITONA 12:00 DONOSTIA     GROS XAKE B 12:00 ARRASATE    
  2003-11-16                              
10 2003-11-22 PADURA 18:00 ARRASATE     BERGARA 16:00 ARRASATE     BKL 10:00 BEASAIN    
  2003-11-23                              
11 2003-11-29 ANTONIO ERRO Y EUGUI   IRUÑA     ARGYSAN 16:00 ARRASATE     ALOÑA 12:00 ARRASATE    
  2003-11-30                              
12 2003-12-06 CAFES AITONA   DONOSTIA                        
  2003-12-07                              
13 2003-12-13 JARRILLEROS 18:00 ARRASATE     CAFES AITONA 16:00 ARRASATE     ALDAPETA 12:00 ARRASATE    
  2003-12-14                              
14 2003-12-20 ZORNOTZA   ZORNOTZA     BERGARA 16:00 BERGARA     ALDAPETA 9:00 DONOSTIA    
  2003-12-21                              
15 2004-01-10                              
  2004-01-11                              
16 2004-01-17           LA SALLE 12:00 ARRASATE     ORDIZIA KE 10:00 ORDIZIA    
  2004-01-18                              
17 2004-01-24           BKL 16:30 BEASAIN     GROS XAKE 12:00 ARRASATE    
  2004-01-25                              
18 2004-01-31                     LOIOLA A 12:00 DONOSTIA    
  2004-02-01                              
19 2004-02-07           BERGARA 12:00 ARRASATE     ZARAUTZ B 12:00 ZARAUTZ    
  2004-02-08                              
20 2004-02-14                     STL ETXAUN 12:00 ARRASATE    
  2004-02-15           BARCELÓ ZKE 12:15 ZARAUTZ              
21 2004-02-21                              
  2004-02-22                              
22 2004-02-28                              
  2004-02-29                              
23 2004-03-06                              
  2004-03-07                              
24 2003-03-13                              
  2003-03-14                              
25 2004-03-20                              
  2004-03-21                              
26 2004-03-27                              
  2004-03-28